al, vendi ideal pr krkim t avancuar pronash n Shqipri.

Ballkon me pamje te mrekullueshme.

. Lloji Sht&235;pi Private.

140,000 EUR Total Shitje.

Orientim - LINDJE - V- Dhe Kati I Larte Me Drite Dhe Qetesi Cilesi Maksimale Ndertimi - Pallat Me 2 Ashensor Schlinder Gjerman Faze Ndertimi,.

al, vendi ideal p&235;r k&235;rkim t&235; avancuar pronash n&235; Shqip&235;ri. Lire. al, vendi ideal pr krkim t avancuar pronash n Shqipri.

.

Banjo 2. Gjeni pron&235;n ideale n&235; Borsh. .

. al, pasi ne jemi reklamuesi m i madh n vend.

al, pasi ne jemi reklamuesi m i madh n vend.

Te renditura sipas madhesive duke filluar nga Gasioneret , 11 , 21 e deri ne variantetet me te medha.

MirLir. N Shitje 123-42Z 79.

235 M2 CDO KAT. com Shtepi Vila n&235; shitje n&235; Rajoni i Vlor&235;s - Kerkoni ose postoni tani Shtepi Vila n&235; Rajoni i Vlor&235;s Shpallje falas ne MirLir.

000.
al, vendi ideal pr krkim t avancuar pronash n Shqipri.

480,000 EUR Total.

Shtepi dhe toke per shitje prane plazhit ne Borsh.

VILE PUSHIMI ME QERA NE RIVIEREN SHQIPTARE, BORSH Siperfaqja apartamentit 50 m2. Harta dinamike dhe precize. Shitet 211 Ballkon, Siper Pazarit Te Ri Shkolla E Kuqe, Rruga Dervish Hekali - Planimetri Shume E Mire, Perfekte.

Ballkon me pamje te mrekullueshme. . Real Estate-shtepi per shitje ne tirane. Biznes dhe pun , 1. Gjeni sht&235;pi n&235; shitje n&235; Borsh n&235; Indomio. 00 m2 me 1 Tualete Kati Apartament Kati 3 me 1 Ashensor Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore.

Ka shum njoftime t reja n kategori t ndryshme q regjistrohen do dit n MerrJep.

000. Llogaria ime.

al, pasi ne jemi reklamuesi m&235; i madh n&235; vend.

Gjith&235; Shqip&235;ria .

Zgjidhjet p&235;r k&235;rkim.

Njoftimet; Dyqanet;.

<150,000 2 dhoma 1 tualet Tiran&235;.